SOCIALME AGENCY

Jak będziemy z Tobą pracować?

Działamy według określonej metody. Pozwala ona nam lepiej poznać Ciebie i Twoją firmę, klientów, usługi i produkty. Ty sam przy tym także odkrywasz na nowo siebie i swoją działalność, z czego płynie naprawdę wiele odkrywczych dla Ciebie wniosków.

I. BRIEF DLA CIEBIE

Po rozmowie z Tobą przygotowujemy dla Ciebie/Twojej firmy indywidualny brief. Są to pytania o Twoje cele, działalność i klientów.

II. BRIEF DLA TWOJEJ GRUPY DOCELOWEJ

Tak naprawdę to ona jest kluczem. To dzięki jej odpowiedziom będziemy wiedzieć, w jaki sposób najlepiej będzie, abyś komunikował jako marka. Jeśli jeszcze nie masz klientów, wspólnie ich zidentyfikujemy.

III. AUDYT

Pierwsze, co trzeba zrobić, zanim zaczniemy pracę, to dokładna analiza tego, co można o Twojej marce znaleźć w social media. Przeszukujemy internet w poszukiwaniu wzmianek, a potem pokazujemy, gdzie warto zainterweniować.

IV. STRATEGIA WIZERUNKOWA

Na podstawie odpowiedzi Twoich i Twoich klientów, a także wniosków z audytu, przygotowujemy strategię obecności Twojej marki/działalności w social media. Jest to obszerny dokument, który dotyka takich kwestii jak cele obecności, klientów, branding, sposób komunikacji, potencjalne zagrożenia i wiele, wiele innych.

V. AGENCJA SOCIAL MEDIA

Jeśli stwierdzisz, że chcesz aby wskazówki ze strategii zostały profesjonalnie wdrożone, przekazuję Cię w dobre ręce mojego teamu – Socialme Agency. Na pokładzie mamy: ekspertów od social media, ekspertów od PR i organizacji eventów, eksperta od zaawansowanych reklam w social media, grafika, eksperta SEO/AdWords. Przygotujemy Twoją markę do startu, a później, wspólnie, określimy kolejne działania.